Valed abielud

Valed abielud

Valed abielud

Suhtedraama Kaari Sillamaa Müllersonide saaga 2. raamatu järgi

2012

Aasta 1907 Saksamaal. Müllersonide mõisa kuuest parunessist kolm – Frida, Rita ja Gita, on asjatult oodanud armastatud noormehi, kes 7a. tagasi on läinud kes õnne, kes identiteeti otsima.
Ja siis, kui Rita on läinud juba kloostrisse, Gita mehele ja Frida seltskonna silmis vanapiigaks tembeldatud, ilmuvad kõik kolm – Tom, Ivo ja Leo – välja ühel ja samal päeval!
Kuna nii kodus kui üldse ühiskonna huvikeskmes on pered ja suhted, on parunessidest noorim – Hilde – asunud „Õigete ja Valede abielude päevikut“ pidama. Et pilt veelgi kirjum oleks, põikab tegevus vahepeal soojast Saksamaa kevadest külma Vene talve…
„Valed abielud“ on üles võetud kahes mõisas – nii Muhus Pädastes kui ka Tohisool, lisaks paljudes huvitavates paikades Tallinna linnas ja selle ümbruses.

Stsenaariumi ja muusika autor ning lavastaja Kaari Sillamaa, muusikajuht Janika Sillamaa, koormeister Hille Savi, koreograaf Jane Miller-Pärnamägi
Võttegrupp ja montaaž: Kaari Sillamaa, Virko Veskoja, Kasper Raidam, Andrus Muuga, Kaspar Virks, Ken Rüütel, Joonas Vatter, Franck Reisner, Janika Sillamaa.
Peaosades: Fatme Helge Leevald, Kaarel Raidam ja Kertu Raja, kesksetes osades veel Andrus Muuga, Janely Uint, Caisa Sell, Sten Krüüner, Laura Kukk, Sten Uustalu, Anne-Mary Läll, Liis Rahnel, Edith Hermann, Roman Puiestik, Kasper Raidam, Hille Savi, Mihkel Jüri Feld, Agnes Mõistlik, Kaspar Virks, Helen Männik, Joonas Vatter, Kaisa Holsting, Carolin Ligi, Brenda Jõeäär, Keidi Vatter, Ken Rüütel jt.

DVD ümbrise kujundas Kaisa Holsting

Comments are closed.